Informacje o firmie
Informacje o firmie
Wiadomości

Radmin 3.0 w polskiej wersji językowej

 

W dniu dzisiejszym firma Famatech ogłosiła wydanie kolejnej wersji językowej swojego flagowego programu do zdalnego zarządzania. Radmin 3.0 jest już dostępny w polskiej wersji językowej.

Radmin jest jednym z najlepszych programów do zdalnego zarządzania działających na platformie Windows. Program umożliwia pracę na kilku zdalnych komputerach jednocześnie zapewniając wysoką wydajność i jakość transmisji graficznego obrazu ekranu zdalnego komputera. Najnowsza wersja posiada szereg nowych funkcji, które, według analityków „wprowadzają zarządzanie zdalnymi maszynami na zupełnie nowy poziom”.

Radmin 3.0 obsługuje wiele monitorów oraz wiele jednoczesnych połączeń realizowanych do tej samej maszyny. Innymi charakterystycznymi funkcjami są: obsługa szybkiego przełączania użytkowników w Windows XP i Vista, zarządzanie folderami w książce adresowej programu Radmin, automatyczne wyszukiwanie komputerów z uruchomionym serwerem programu Radmin, obsługa kółka myszy, minimalizacja okienka programu Radmin Viewer do ikonki w zasobniku systemowym, składowanie wpisów w książce adresowej programu Radmin w plikach i wiele innych.

Obsługa wersji językowych jest bardzo istotna z punktu widzenia strategii marketingowej firmy Famatech. W ciągu ostatnich 6 miesięcy Radmin 3.0 został przetłumaczony na angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański. Obecnie Radmin Server, Radmin Viewer i Pakiet Dokumentacji zostały przetłumaczone na język polski. Radmin 3.0 posiada szeroki wachlarz funkcji, które pomagają administratorom rozwiązywanie problemów związanych ze zdalnym dostępem bardziej efektywnie niż miało to miejsce w wersji poprzedniej programu. Polska wersja programu umożliwi polskojęzycznym użytkownikom pełne wykorzystanie wszystkich możliwości oferowanych przez najnowszą wersję Radmin 3.0.

Polską wersję programu możecie pobrać Państwo ze strony firmy Famatech: www.famatech.com/pl/download/index.php

Powrót do listy wiadomości

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.