Informacje o firmie
Informacje o firmie
Wiadomości

Firma Famatech wprowadziła na rynek program Radmin 3.3 z obsługą technologii Intel® AMT (Active Management Technology)

 

Firma Famatech, światowy lider oprogramowania do zdalnego sterowania, wprowadziła na rynek program Radmin 3.3.

Nowa wersja obsługuje teraz technologię Intel® AMT (Active Management Technology), technologię zdalnego sterowania zintegrowaną w komponencie sprzętowym komputera PC bazującego na platformie Intel® vPro™. Obsługa technologii AMT oznacza, że za pomocą programu Radmin 3.3 można teraz włączać, restartować i wyłączać zdalny komputer. Możliwe jest także przeglądanie i zmiana ustawień BIOS na komputerze zdalnym oraz uruchomienie go z dysku lokalnego lub sieciowego.

Za pomocą nowego programu Radmin 3.3 administratorzy systemu mogą połączyć się z komputerem zdalnym nawet wtedy, gdy jest on wyłączony, dzięki czemu wszystkie zadania można wykonać bardziej efektywnie. W przypadku awarii systemu operacyjnego na komputerze zdalnym administrator może uzyskać dostęp do ekranu zdalnego w trybie tekstowym w fazie uruchamiania i przywrócić system operacyjny.

"Ścisła współpraca z producentami oprogramowania to jedno z głównych zadań firmy Intel, a zintegrowanie wsparcia technologii zdalnego sterowania na platformie Intel® vPro™ z programem Radmin to doskonały tego przykład." — powiedział Alexey Rogachkov, Regionalny specjalista ds. architektury firmy Intel. — "Dzięki tej współpracy użytkownicy programu Radmin mają nowe możliwości zdalnego sterowania komputerami wyposażonymi w technologię procesora Intel® vPro™ nawet wtedy, gdy komputer jest wyłączony lub nie posiada systemu operacyjnego".

"Naszym celem jest sprawienie, aby praca administratorów była prostsza i bardziej efektywna. Dzięki programowi Radmin 3.3 prawie każda czynność na komputerze może być wykonana zdalnie." — powiedział Dmitry Znosko, CEO firmy Famatech Corporation. — "Ponieważ program Radmin Viewer jest bezpłatny, nasz produkt jest pierwszym rozwiązaniem do zdalnego sterowania, które oferuje funkcjonalność ATM bezpłatnie".

Program Radmin 3.3 można pobrać pod adresem http://www.radmin.com/pl/download/

Powrót do listy wiadomości

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.