Informacje o firmie
Informacje o firmie
Wiadomości

Radmin świętuje swoje dziesiąte urodziny

 

Oprogramowanie Radmin, znane na całym świecie połączenie dużej szybkości, niezawodności i bezpieczeństwa, wkroczyło w swoją drugą dekadę.

Program Radmin został napisany przez Dimitrego Znosko w 1999 roku, jako znacznie ulepszona alternatywa istniejącego oprogramowania do zdalnego sterowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii takich jak Video Hook Driver, program Radmin miał lepszy start na rynku i mógł rozwijać się szybciej niż konkurencja. Od samego początku program Radmin wyróżniał się niezawodnością, interfejsem przyjaznym dla użytkownika oraz łatwością obsługi. Cechy te spowodowały, że przyciągnął wielu użytkowników, przez co sukces programu Radmin na rynku IT był pewny.

Firma Famatech Corp powstała w celu dalszego rozwoju i promocji programu Radmin. Zespół firmy Famatech pracował długo i ciężko nad zrealizowaniem ogromu napływających zleceń na swój wyjątkowy produkt. Lista opcji programu Radmin1.0 była krótka, ale kolejne wersje programu obsługiwały wszystkie najnowsze trendy rynku IT. Podczas pierwszej dekady program Radmin bezustannie udowadniał swoją wiodącą pozycję, dodając nowe funkcje programowego zdalnego sterowania. Program Radmin był regularnie testowany przez redaktorów i obserwatorów z najbardziej uznanych magazynów branży IT oraz serwisów internetowych i zdobywał wiele nagród.

Program Radmin pozostaje na szczycie list najpopularniejszych rozwiązań programowego zdalnego sterowania, które kiedykolwiek powstały, i jest używany przez znaczną liczbę największych na świecie firm. Firma Famatech zamierza wprowadzić na rynek nową wersję programu Radmin 4.0, która będzie jeszcze łatwiejsza w obsłudze, będzie obsługiwać nowe, interesujące funkcje oraz oferować efektywne rozwiązania szerokiej gamy problemów.

"Przez ostatnie 10 lat osiągnęliśmy wiele. Program Radmin pozostaje wiodącym rozwiązaniem zdalnego sterowania. Nasze cele są jeszcze bardziej ambitne: Firma Famatech opracowuje nowy produkt, który umożliwi jej wejście na nowe rynki. Firma Famatech zawdzięcza swój sukces w dużej mierze ściśle współpracującemu ze sobą zespołowi. Chciałbym również podziękować naszym użytkownikom, którzy wybierali program Radmin przez te wszystkie lata i pomagali nam opracować go we właściwy sposób." — powiedział Dmitry Znosko, CEO firmy Famatech.

Powrót do listy wiadomości

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.