Informacje o firmie
Informacje o firmie
Wiadomości

Remote Administrator - wersja 2.2

 

Drodzy użytkownicy programu Radmin!

Firma Famatech ogłasza wydanie wersji 2.2 programu Remote Administrator (Radmin).
Radmin 2.2 to odpowiedź na stale rosnące wymagania użytkowników i nasilanie się zagrożeń bezpieczeństwa. Użytkowanie nowej wersji programu Radmin jest zawsze bezpieczne, nawet jeśli użytkownik nie dba o ustawienia zabezpieczeń aplikacji.

Radmin 2.2 zawiera nowy moduł bezpieczeństwa, w którym wprowadzono następujące ulepszenia:

  1. Programu nie można teraz używać bez hasła lub zabezpieczeń systemu NT, co stanowi ochronę przed nieprawidłowymi konfiguracjami serwerowymi programu Radmin. Instalacja z pustym hasłem nie jest już możliwa.
  2. Inteligentne zabezpieczenie przed zgadywaniem haseł. Ochronę zapewniają takie funkcje, jak opóźnienia zabezpieczające przed zgadywaniem haseł, blokowanie adresów IP, z których pochodzi zbyt wiele prób zgadnięcia hasła itp.
  3. Zabezpieczenie serwera hasłem. Teraz oprogramowanie serwera umożliwia aktywną ochronę ustawień, które są zapisywane w rejestrze systemu. Dostęp do tej gałęzi rejestru może mieć tylko użytkownik z uprawnieniami administratora.
  4. Nowy, w pełni zintegrowany z systemem operacyjnym system zabezpieczeń NT z obsługą uwierzytelniania NTLMv2. Uprawnienia do połączeń Radmin można teraz nadawać użytkownikom z domen zaufanych i Active Directories. Użytkownicy będą mogli również korzystać z graficznego interfejsu zabezpieczeń, znanego z systemów operacyjnych Windows.
  5. Serwer Radmin jest teraz uruchamiany jako usługa tylko w systemach Windows NT/2000/XP, co zwiększa bezpieczeństwo.

Zasady aktualizacji: serwer i przeglądarka Radmin 2.2 są zgodne z serwerem i przeglądarką w wersji 2.1, dlatego można łączyć się z serwerem w wersji 2.1 za pomocą przeglądarki w wersji 2.2 i na odwrót. Również wersja beta przeglądarki Radmin 3.0 jest zgodna z serwerami w wersji 2.2. Zarejestrowani użytkownicy wersji 2.1 mogą zaktualizować oprogramowanie do wersji 2.2 lub 3.0 nieodpłatnie. Dotyczy to również aktualizacji do wersji 3.0 dla zarejestrowanych użytkowników wersji 2.2.

Ceny i zasady aktualizacji

Nasz model cenowy dla wersji 2.2 pozostaje bez zmian. Zarejestrowani użytkownicy wersji 2.1 będą mogli zaktualizować oprogramowanie do wersji 2.2 i 3.0 nieodpłatnie. To samo dotyczy aktualizacji dla zarejestrowanych użytkowników wersji 2.2 do wersji 3.0.

Wersja 2.2 to aktualizacja zabezpieczeń, zapewniająca użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Nie ma ona wpływu na planowaną wersję 3.0. Informacje o wersji beta 3.0 i aktualizacje do tej wersji można znaleźć pod adresem www.radmin.com/pl/about/news/. Zalecamy pobranie wersji 2.2 programu Remote Administrator z witryny http://www.radmin.com/pl/download/.

Powrót do listy wiadomości

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.