Rozwiązania
Przegląd rozwiązań
Dom i firma prowadzona w domu
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Firmy
Dostawcy usług typu helpdesk
Wykorzystanie na potrzeby edukacji
Praca na odległość
Optymalizacja procesów biznesowych

Optymalizuj procesy biznesowe i zmniejsz wydatki dzięki programowi Radmin

 

Optymalizacja procesów biznesowych za pomocą programu Radmin

Podczas globalnego kryzysu wiele firm ryzykowało ciężko osiągnięte pozycje poprzez brak adaptacji do szybko zmieniających się warunków rynkowych. Optymalizacja procesów biznesowych to jedna z najbardziej efektywnych metod utrzymania pozycji firmy i opracowania działań, dzięki którym firma prześcignie konkurencję.

Celem każdej optymalizacji procesów biznesowych jest oszczędność czasu, budżetu i zasobów ludzkich. W zależności od rozmiarów firmy, można to osiągnąć poprzez całkowitą lub częściową automatyzację procesów bieznesowych.

Pełna automatyzacja nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ dotyczy każdego działu i zużywa znaczną część środków finansowych. Z drugiej strony, częściowa automatyzacja może zmniejszyć wydatki firmy, zwiększając efektywność jej produkcji.

Program Radmin to doskonałe narzędzie do zwiększenia wydajności działów IT i produkcji firmy przy minimalnych wydatkach.

 

Jak optymalizować procesy biznesowe i zmniejszyć wydatki dzięki programowi Radmin

1. Zdalne administrowanie systemem

 • Program Radmin umożliwia administratorom systemów poświęcenie mniejszej ilości czasu na drogę do biura, a pracownikom skrócenie czasu oczekiwania na administratorów systemów;
 • Jeden administrator systemu może obsłużyć setki komputerów w odległych biurach, a nawet zdalnie skonfigurować serwery.

2. Zdalna praca

 • Pracownicy mogą pracować zdalnie na swoich komputerach biurowych z domu lub pokoju hotelowego w czasie podróży służbowej, z zachowaniem bezpieczeństwa firmowych danych;
 • Osoby pracujące na odległość mogą pracować zdalnie z dowolnego miejsca, a wszystko co jest potrzebne to jedna dziesiąta metra kwadratowego na serwer, ponieważ osoby pracujące na odległość nie potrzebują monitorów, myszy lub klawiatur w budynku firmy.

3. Oferowanie zdalnych usług typu help desk pracownikom i klientom

 • Specjaliści z branży IT nie musza odwiedzać klientów, aby rozwiązać ich problemy techniczne, co oszczędza czas i koszty podróży.

4. Organizowanie prezentacji online i zdalne szkolenia pracowników

 • Prezentacje online produktów i usług pozwalają oszczędzać czas i koszty podróży;
 • Można przeszkolić personel zdalnie, bez konieczności opuszczania przez nich biur;
 • Ustawienia programu Radmin dotyczące przepustowości są konfigurowalne i mogą być tak skonfigurowane, aby oszczędzać ruch.

5. Zdalne monitorowanie działań pracowników


Jak zwiększyć efektywność działów IT za pomocą programu Radmin

Personel IT wykonuje rozmaite czynności, takie jak: administrowanie systemami, usługi helpdesk dla pracowników, zakup sprzętu komputerowego, wsparcie dla korporacyjnych systemów informacyjnych itd. Budżet IT obejmuje zatem wydatki na sprzęt, oprogramowanie, korzystanie z sieci Internet, wypłaty, sprzęt biurowy, materiały biurowe i zajmowaną przestrzeń.

Dochodowość działu IT zależy od jego efektywności. Użycie programu Radmin gwałtownie redukuje wydatki i zwiększa efektywność działu IT.

Dlaczego program Radmin jest lepszy od innych programów do zdalnego dostępu

Przed wprowadzeniem korporacyjnych rozwiązań IT, specjaliści przeprowadzają testy. Program Radmin udowodnił wielokrotnie, że jest lepszy od produktów konkurencyjnych dzięki następującym cechom:

 • Połączenie o dużej szybkości. Program Radmin to najszybsze rozwiązanie zdalnego sterowania dostępne na rynku.
 • Bezpieczeństwo. Nie odnotowano ani jednego incydentu z udziałem hakera w 10 latach jego istnienia.
 • Niezawodność. Program Radmin nigdy nie ulega awarii i nie powoduje "niebieskich ekranów".

Oto dlaczego program Radmin to najpopularniejszy produkt do zdalnego dostępu. Żadne inne oprogramowanie do zdalnego dostępu nie może równać z programem Radmin w następujących, ważnych wymaganiach biznesowych: szybkości, bezpieczeństwie i niezawodności..

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.