Rozwiązania
Przegląd rozwiązań
Dom i firma prowadzona w domu
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Firmy
Dostawcy usług typu helpdesk
Wykorzystanie na potrzeby edukacji
Praca na odległość
Optymalizacja procesów biznesowych

Rozwiązania dla firm

 
Radmin Remote Control - Rozwiązania dla firm

Większość firm z wieloma oddziałami musi w każdym z nich zatrudniać administratora sieci. Obowiązkiem tych pracowników jest zapewnienie działania sieci; są oni odpowiedzialni za wszystko, co dzieje się z serwerami i komputerami. Wymagają całodobowego dostępu do swoich oddziałów i do głównej siedziby firmy, a także nieustannego kontaktu z innymi administratorami.

Jednak możliwość wykonywania zadań w sposób zdalny eliminuje wydatki na podróże, więc praca jest bardziej efektywna i tańsza. Ponadto zdolność do zdalnego kontrolowania komputerów i serwerów powoduje oszczędność czasu, pieniędzy i może przyczynić się do sukcesu całej firmy.


Jak oprogramowanie do zdalnego sterowania Radmin może przyczynić się do sukcesu firmy

 
  • Profesjonaliści z branży IT mogą zdalnie kontrolować dowolny komputer znajdujący się w sieci LAN, WAN lub Internet w dowolnej chwili. Oszczędza to czas i eliminuje koszty podróży.
  • Technik może uzyskać zdalny dostęp do komputera użytkownika i naprawić problemy tak, jak gdyby znajdował się przy zdalnym komputerze. Jest to szczególnie istotne w firmach, w których wszyscy pracownicy wciąż się ze sobą komunikują i każde opóźnienie ma swoje konsekwencje.
  • Program Radmin sprawia, że odpowiedzi w ramach usług helpdesk są bardziej efektywne oraz redukuje ilość często powtarzanych czynności.

Program Radmin od kilku lat cieszy się doskonałą reputacją w dziedzinie zdalnej administracji systemami i profesjonaliści z branży IT znają jego niedoścignioną wydajność, istotną dla firmy funkcjonalność, silne szyfrowanie wszelkich przesyłanych danych oraz użyteczność. Przekonaj się o tym i pobierz bezpłatną, 30-dniową wersję próbną.

5 powodów dla których profesjonaliści z branży IT wybierają program Radmin:

 

1. Bezpieczeństwo

Jasne jest, że w przypadku takich zadań jak zdalny dostęp do komputerów firmowych, istotnym czynnikiem jest bezpieczeństwo. Oprogramowanie do zdalnego sterowania Radmin wykorzystuje najsurowsze metody zabezpieczeń dostępne na rynku. Wszystkie przesyłane dane - obrazy ekranu, ruchy myszą, naciśnięcia klawiszy i strumienie dźwiękowe - są szyfrowane i nie mogą zostać przechwycone. Więcej informacji

2. Przystępna cena

Przystępna cena programu Radmin sprawia, że jest on klasą samą w sobie. Narzędzia zostały tak zaprojektowane, aby zawierały wyłącznie kluczową funkcjonalność - dzięki temu nasi klienci mogą oszczędzać. Firma Famatech oferuje bardzo elastyczne zasady licencjonowania dla firm i stanowi najlepsze rozwiązanie zdalnej administracji systemami dla firm wymagających minimum 200 licencji.

3. Połączenie o dużej szybkości

Program Radmin to najszybsze rozwiązanie zdalnego sterowania dostępne na rynku. Unikalne algorytmy sprawiają, że praca jest wygodna nawet w przypadku ograniczonej przepustowości.

4. Niezawodność

Program Radmin nigdy nie ulega awarii i nie powoduje "niebieskich ekranów".

5. Niskie wymagania systemowe i łatwe wdrażanie

Oprogramowanie Radmin nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Jeśli komputer ma zainstalowany system Windows, program Radmin będzie na nim działał - to proste. Program Radmin Server można skonfigurować, zainstalować i aktywować zdalnie na dowolnej liczbie komputerów za pomocą Pakietu instalacyjnego oprogramowania Radmin. Więcej informacji

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.