Rozwiązania
Przegląd rozwiązań
Dom i firma prowadzona w domu
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Firmy
Dostawcy usług typu helpdesk
Wykorzystanie na potrzeby edukacji
Praca na odległość
Optymalizacja procesów biznesowych

Rozwiązania dla instytucji edukacyjnych

 
Radmin Remote Control - Rozwiązania dla instytucji edukacyjnych

Nowoczesne technologie IT gwałtownie zmieniają nasze życie. Klasy są teraz wyposażone w komputery połączone w sieć, korzystające z zaawansowanego oprogramowania edukacyjnego. Nauczyciele mogą znajdować się w dowolnym miejscu na świecie i wciąż móc efektywnie komunikować się z uczniami, którzy chodzą na zajęcia nie opuszczając swoich domów. Wszystkie te udogodnienia są możliwe dzięki pomocy nowoczesnego oprogramowania do zdalnego sterowania firmy Famatech

Program Radmin umożliwia:

 
 • Pokazać dowolny ekran w czasie rzeczywistym wszystkim uczniom posiadającym połączenie internetowe na całym świecie.
 • Monitorować i pomagać uczniom bezpośrednio ze swojego komputera, bez konieczności opuszczania przez nich swoich stanowisk.
 • Utrzymywać lepszą kontrolę nad każdym z uczniów.
 • Przekazać uczniom praktyczne doświadczenia.
 • Prowadzić konferencje głosowe, wykłady, dyskusje - z szeregiem możliwych opcji.
 • Uniknąć kosztownych inwestycji w dodatkowy sprzęt wymagany do obsługi innych narzędzi do zdalnego administrowania.

Jak to działa

Użytkownik zdalnego komputera może obserwować ruchy myszą instruktora pracującego na tym zdalnym komputerze. Dowiedz się, jak używać programu Radmin w kilka minut, ponieważ jest on wyjątkowo łatwy w obsłudze.


Dlaczego nauczyciele wybierają oprogramowanie edukacyjne Radmin?

 
 • Oprogramowanie Radmin jest używane przez instruktorów w celu indywidualnej pracy z uczniami lub całymi klasami, więc każdy uczeń ma jednakowe szanse zdobyć praktyczne doświadczenie.
 • Programy Radmin są bardzo przyjazne dla użytkowników, nie wymagają specjalnego szkolenia i otwierają wiele nowych, ekscytujących możliwości dla nauczania za pośrednictwem komputera.
 • Oprogramowanie edukacyjne Radmin jest bardzo pomocne podczas pokazywania przykładów lub demonstrowania sposobu wykonania danej czynności.
 • Nie ma problemów z usłyszeniem słów nauczyciela, gdy wszyscy uczniowie znajdują się w odległych miejscach.
 • Firma Famatech oferuje 33% zniżki dla szkół, uniwersytetów, szpitali, fundacji dobroczynnych i organizacji proekologicznych.

Nasi klienci akademiccy to między innymi University of Calgary, University of Illinois, Purdue University Calumet, Clark County School District, Silver State Schools Credit Union oraz wiele innych poważanych instytucji edukacyjnych.


Rozwiązanie dla szkoleń w firmie

 

Oprogramowanie Radmin to również doskonałe narzędzie do przeprowadzania szkoleń i seminariów w firmie. Można z łatwością aktualizować materiały szkoleniowe, a także zaprosić wszystkich w firmie do uczestnictwa w prowadzonych na żywo przez instruktora zajęciach, bez konieczności opuszczania stanowisk. Uczniowie korzystający z oprogramowania Radmin mogą współpracować z instruktorami i innymi uczniami, zdawać egzaminy i ćwiczyć nowe umiejętności w trybie online, z miejsca, w którym mieszkają lub pracują.

Dzięki pomocy "krok po kroku" nawet użytkownicy początkujący mogą natychmiast wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy.

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.