Rozwiązania
Przegląd rozwiązań
Dom i firma prowadzona w domu
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Firmy
Dostawcy usług typu helpdesk
Wykorzystanie na potrzeby edukacji
Praca na odległość
Optymalizacja procesów biznesowych

Rozwiązania dla użytkowników domowych

 
Radmin Remote Control - Rozwiązania dla użytkowników domowych

Za pomocą oprogramowania Radmin można pracować na komputerze zdalnym z dowolnego miejsca, w którym dostępna jest sieć Internet. Program Radmin umożliwia wygodny dostęp do komputerów w domu lub biurze z dowolnego miasta, kontynentu i o dowolnej porze.


Uzyskaj zdalny dostęp do komputera z dowolnego miejsca:

 
 • Uzyskaj zdalny dostęp do komputera domowego z biura, pokoju hotelowego lub laptopa.
 • Uzyskaj dostęp do komputera biurowego z domu, pokoju hotelowego lub podczas podróży służbowej.
 • Administruj zdalnie siecią domową i zarządzaj centrum multimedialnym lub inteligentnym domem.
 • Zdalnie pomagaj przyjaciołom i rodzinie, konserwując i aktualizując ich komputery.


Program Radmin umożliwia:

 
 • Zdalny dostęp do komputera domowego

  Jeśli będąc poza domem potrzebne będą informacje z komputera domowego, wystarczy, że użyje się laptopa lub innego komputera, aby uzyskać dostęp do komputera domowego za pomocą programu Radmin. Nie jest istotne, czy siedzi się tuż obok, czy też znajduje 10 000 metrów nad innym kontynentem. Ekran komputera domowego widzi się tak, jakby się przed nim siedziało. Jeśli wszystkie ważne dane znajdują się tylko na komputerze domowym, jest to rozwiązanie bezpieczne. Będąc poza domem można nawet monitorować co robią dzieci.


 • Zdalny dostęp do komputera biurowego

  Jeśli konieczne jest wykonanie pracy po godzinach lub z jakiegoś powodu trzeba zostać w domu, wciąż można uzyskać dostęp do komputera w biurze za pomocą programu Radmin, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, oraz pracować na nim tak, jak gdyby się używało jego klawiatury, myszy i monitora. Można również uzyskać dostęp do biura będąc w podróży służbowej (z hotelu, pociągu lub samolotu). Patrz rozwiązania dla małych i średnich firm.


 • Zarządzanie siecią domową

  W przypadku sieci domowej, w której znajduje się kilka komputerów lub centrum multimedialne na komputerze, program Radmin stanowi wygodny sposób na zdalne zarządzanie nimi. Użyj programu Radmin również do zdalnego zarządzania inteligentnym domem będąc poza nim. Aby monitorować wszelkie aktywności domu bez konieczności kupowania drogiego sprzętu do monitoringu wideo, można użyć programu Radmin! Wystarczy połączyć się z komputerem domowym, uruchomić oprogramowanie kamery i oglądać.


 • Usługi Helpdesk dla rodziny i przyjaciół

  Jesteś komputerowym ekspertem dla przyjaciół i rodziny? Użyj programu Radmin do wygodnego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów, aktualizacji i naprawiania ich komputerów. Jest to bardziej efektywny sposób niż próba wyjaśnienia przez telefon co należy zrobić. Dzięki programowi Radmin można również zagrać w nową grę na komputerze przyjaciela, niezależnie od tego czy mieszka tuż obok, czy w innym mieście.


Jak to działa

Aby rozpocząć prace na komputerze zdalnym, należy zainstalować na tym komputerze (na przykład komputerze domowym lub biurowym) program Radmin Server, a następnie zainstalować program Radmin Viewer na komputerze lokalnym, który będzie używany do dostępu do komputera zdalnego. Oba komputery muszą być podłączone do sieci Internet lub tej samej sieci LAN (sieć lokalna). Więcej...
Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.