Rozwiązania
Przegląd rozwiązań
Dom i firma prowadzona w domu
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Firmy
Dostawcy usług typu helpdesk
Wykorzystanie na potrzeby edukacji
Praca na odległość
Optymalizacja procesów biznesowych

Rozwiązania zdalnego dostępu do komputerów dla małych i średnich przedsiębiorstw

 
Radmin Remote Control - Rozwiązania zdalnego dostępu do komputerów dla małych i średnich przedsiębiorstw

W firmie Famatech wiemy, że Małe przedsiębiorstwo nie oznacza "zacofanej firmy". Bardzo często zdarza się, że zaawansowana technologia umożliwia małym przedsiębiorstwom prześcignięcie większych organizacji. Jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi, w które możesz się zaopatrzyć, jest program Radmin.


Zdalny dostęp do komputerów firmowych z dowolnego miejsca

Małe i średnie przedsiębiorstwa mają swoje własne cechy, okazje i wymagania. Wiemy, że jednym z najważniejszych wymagań jest zdalny dostęp do komputerów biurowych. Spędziliśmy dużo czasu nad badaniem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, aby zaoferować rozwiązanie zdalnego dostępu, które spełniłoby nawet najwyższe wymagania.

Jak możesz wykorzystać program Radmin w małych i średnich przedsiębiorstwach:

 
 • Zarządzanie i rozwiązywanie problemów z komputerami biurowymi/serwerami oraz wykonywanie czynności związanych z usługami Helpdesk.
 • Zdalny dostęp do danych z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
 • Organizowanie spotkań na żywo, dyskusji i prezentacji.
 • Umożliwienie pracownikom dostępu do komputerów biurowych z domów.
 • Szybkie i efektywne oferowanie wsparcia dla klientów.

Korzyści z rozwiązania dostępu zdalnego Radmin dla małych i średnich przedsiębiorstw:

 
 • Silne zabezpieczenia

 • Jasne jest, że w przypadku wykonywania takich zadań jak zdalny dostęp do komputerów firmowych, istotnym czynnikiem jest bezpieczeństwo. Produkty Radmin korzystają z najsurowszych zabezpieczeń dostępnych na rynku. Silne szyfrowanie - klucz o rozmiarze do 2048 bitów, NTLMv2 oraz filtrowanie adresów IP zabezpieczają wykonywane czynności niezależnie od używanego połączenia. Wszystkie przesyłane dane - obrazy ekranu, ruchy myszą, sygnały klawiszy i strumienie dźwiękowe - są zawsze szyfrowane i nie mogą zostać przechwycone. Dzięki rozwiązaniu dostępu zdalnego Radmin bezpieczeństwo danych korporacyjnych jest zagwarantowane. Więcej informacji na temat zabezpieczeń

 • Niższe koszty operacyjne i przystępna cena

 • Przystępna cena programu Radmin sprawia, że jest on klasą samą w sobie. Program Radmin został tak zaprojektowany, aby zawierał wyłącznie kluczową funkcjonalność - dzięki temu nasi klienci mogą oszczędzać. Oprócz tego, produkty Radmin objęte są tylko licencją dożywotnią - w przeciwieństwie do wielu innych produktów objętych licencjonowaniem okresowym - dzięki temu klienci otrzymują program Radmin na zawsze. Ponadto, jedynie program Radmin Server jest licencjonowany, a program Radmin Viewer jest darmowy. Ta opcja jest ważna w przypadku, gdy wielu pracowników musi uzyskać zdalny dostęp do tego samego komputera (np. potężnego serwera z drogim oprogramowaniem).

 • Połączenie o dużej szybkości

 • Program Radmin to najszybsze rozwiązanie dostępu zdalnego dostępne na rynku. Unikalne algorytmy oraz technologia Radmin umożliwiają wygodną pracę nawet przy bardzo ograniczonej przepustowości.

 • Użyteczność

 • Program Radmin jest bardzo przydatny dla użytkownika. Nie ma nieprzydatnych "dodatkowych" funkcji, które utrudniałyby pracę z nim, były trudne do opanowania i mało wydajne. Większość użytkowników zgadza się, że główną zaletą programu Radmin jest jego prostota.

 • Niskie wymagania systemowe

 • Oprogramowanie Radmin nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Jeśli komputer ma zainstalowany system Windows, program Radmin będzie na nim działał - to proste.

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.