Rozwiązania
Przegląd rozwiązań
Dom i firma prowadzona w domu
Małe i średnie przedsiębiorstwa
Firmy
Dostawcy usług typu helpdesk
Wykorzystanie na potrzeby edukacji
Praca na odległość
Optymalizacja procesów biznesowych

Praca na odległość

 
Radmin Remote Control - Praca na odległość

Praca na odległość (lub telepraca) to popularna forma zatrudnienia, w której pracownicy zdalni cieszą się możliwością spędzenia większej ilości czasu z rodziną i/lub większą swobodą, a pracodawcy korzystają dzięki możliwości obniżenia kosztów operacyjnych i większej elastyczności. Dzięki zwiększonej dostępności szerokopasmowego dostępu do sieci Internet i nowym technologiom zdalnego dostępu, pracownicy pracujący na odległość mogą pracować równie dobrze (a czasem bardziej efektywnie) z domu, w sposób zdalny. Praca na odległość może być cenną opcją dla pracodawcy jak i pracownika.

Rozwiązaniem jest oprogramowanie Radmin

 

Program Radmin może być używany przez firmy zatrudniające osoby pracujące na odległość ze swoich komputerów domowych. Ich komputery domowe nie musza mieć dużych możliwości sprzętowych, nawet jeśli pracownicy musza pracować w skomplikowanych programach i zadaniach, ponieważ całe oprogramowanie i dane trzymane są na ich bardziej wydajnych komputerach biurowych. Program Radmin to idealne, bezpieczne oprogramowanie do zdalnego sterowania umożliwiające zorganizowanie pracy na odległość w Twojej firmie.

Program Radmin umożliwia osobom pracującym na odległość:

 
 • Zdalną pracę na komputerach biurowych z dowolnego miejsca, bez opóźnień i w czasie rzeczywistym.
 • Komunikowanie się z innymi pracownikami dzięki wbudowanym funkcjom rozmowy głosowej i tekstowej.
 • Bezpieczne udostępnianie plików i otrzymywanie najnowszych aktualizacji dokumentów.
 • Organizowanie konferencji online i seminariów poprzez sieć Web.

Kto korzysta z programu Radmin?

 
 • Profesjonaliści wymagający bezpiecznego połączenia o dużej szybkości. Bez opóźnień!

 • Program Radmin to najszybsze rozwiązanie zdalnego sterowania dostępne na rynku. Unikalne algorytmy oraz technologia Radmin umożliwiają wygodną pracę nawet przy bardzo ograniczonej przepustowości.

 • Księgowi, którzy musza obniżyć koszty operacyjne.

 • Nie ma potrzeby wynajmowania dużych biur dla pracowników. Brak mebli, monitorów, klawiatur, myszy - tylko jedno pomieszczenie na komputery pracowników pracujących na odległość i połączenie internetowe. Przystępna cena programu Radmin sprawia, że jest on klasą samą w sobie. Program Radmin został tak zaprojektowany, aby charakteryzował się wyłącznie kluczową funkcjonalnością - dzięki temu nasi klienci mogą oszczędzać. Produkty Radmin objęte są tylko licencją dożywotnią - w przeciwieństwie do wielu innych produktów objętych licencjonowaniem okresowym - dzięki temu klienci otrzymują program Radmin na zawsze. Ponadto, licencjonowany jest tylko program Radmin Server. Program Radmin Viewer jest bezpłatny, więc wystarczy że pracownicy pracujący na odległość zainstalują program Radmin Viewer i uzyskają zdalny dostęp do komputera w biurze.

 • Specjaliści od bezpieczeństwa, którzy wymagają silnych zabezpieczeń!

 • Jasne jest, że w przypadku wykonywania takich zadań jak zdalny dostęp do komputerów, istotnym czynnikiem jest bezpieczeństwo. Produkty Radmin korzystają z najsurowszych zabezpieczeń dostępnych na rynku. Silne szyfrowanie - klucz o rozmiarze do 2048 bitów, NTLMv2 oraz filtrowanie adresów IP zabezpieczają wykonywane czynności niezależnie od używanego połączenia. Wszystkie przesyłane dane, w tym obrazy ekranu, ruchy myszą, naciśnięcia klawiszy i strumienie dźwiękowe są szyfrowane i nie mogą zostać przechwycone. Program Radmin to całkowicie bezpieczne oprogramowanie do zdalnego sterowania dla pracowników pracujących na odległość. Więcej informacji na temat zabezpieczeń

 • Pracownicy wymagający rozwiązań łatwych w użytku.

 • Program Radmin jest bardzo przydatny dla użytkownika. Nie ma nieprzydatnych "dodatkowych" funkcji, które utrudniały by pracę z nim, były trudne do nauczenia się i mało wydajne. Większość użytkowników zgadza się, że główną zaletą programu Radmin jest jego prostota.

 • Specjaliści z branży IT, którzy kładą nacisk na niskie wymagania systemowe.

 • Oprogramowanie Radmin nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Jeśli komputer ma zainstalowany system Windows, program Radmin będzie na nim działał - to proste.

Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.