Wsparcie
Przegląd opcji wsparcia
Zasady aktualizacji
Aktywacja produktu
Opis ogólny
Procedura aktywacji
Często zadawane pytania
Radmin 3 - Podręcznik Online

Aktywacja - często zadawane pytania

 

Pytania:

 

P:

Dlaczego aktywacja jest wymagana?

 

O:

Radmin Server jest licencjonowany na określoną liczbę komputerów. Technologia aktywacji produktu pozwala kontrolować liczbę instalacji. W efekcie technologia ta zapewnia, że klucz licencyjny nigdy nie zostanie użyty na większej liczbie stacji niż stanowi licencja.

P:

Jak odbywa się aktywacja produktu?

 

O:

Po dokonaniu zakupu licencji do każdej z nich otrzymujesz klucz licencyjny. Klucz ten musisz podać podczas procesu aktywacji. Program generuje specjalny kod który stanowi sygnaturę Twojego sprzętu, klucz ten jest przesyłany na serwer aktywacyjny. Żadne informacje identyfikacyjne uzytkownika nie są przekazywane na serwer aktywacyjny. Niewielkie zmiany w konfiguracji sprzetowej komputera nie wymagają podownej aktywacji. Jeżeli jednak dokonasz wielu zmian w konfiguracji sprzętowej swojego komputera a w szczególności zmienisz komputer, reaktywacja Radmin Server będzie konieczna.

P:

Które produkty firmy Famatech wymagają aktywacji?

 

O:

Aktywacji wymagają Radmin Server 3. Jeżeli aktywacja nie zostanie przeprowadzona w przeciagu 30 dni od daty instalacji, produkty przestaną działać.

P:

W jaki sposób aktywować Radmin Server 3?

 

O:

Do aktywacji produktu wymagany jest dostęp do sieci Internet. Przygotowaliśmy przewodnik który pomoże w bezproblemowej aktywacji Radmin 3.

P:

Co się stanie jeżeli będę chciał zainstalować Radmin Server 3 na nowym komputerze?

 

O:

Jeżeli dokonasz ponownej instalacji Windows, wymienisz twardy dysk lub też dokonasz innych zmian w konfiguracji sprzętowej komputera możesz bezproblemowo wykonać reaktywację oprogramowania wprowadzając ponownie swój klucz licencyjny. Jeżeli jednak wymienisz płytę główną komputera lu wręcz zmienisz komputer na inny konieczna będzie zmiana klucza licencyjnego. Nowy klucz uzyskasz poprzez formularz na stronie internetowej: Formularza opinii. Należy w nim opisać w przejrzysty sposób problem. Prosimy o używanie języka angielskiego.
Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.