Wsparcie
Przegląd opcji wsparcia
Zasady aktualizacji
Opis ogólny
Aktualizacja do Radmin 3
Często zadawane pytania
Aktywacja produktu
Radmin 3 - Podręcznik Online

Aktualizacja - często zadawane pytania

 

Pytania:

 

P:

Gdzie aktualizacja jest dostępna?

 

O:

Aktualizacja do wersji Radmin 3 dostępna jest od marca 2007. Użytkownicy Radmin 1.x lub Radmin 2.x powinni otrzymać od Famatech instrukcję w jaki sposób dokonać procedury aktualizacji. W przypadku nieotrzymania tej wiadomości należy się skontaktować z naszym zespołem pomocy technicznej, używając Formularza opinii. Należy podać wszystkie dostępne informacje o zakupie aplikacji Radmin 1.x lub 2.x i opisać problem. Prosimy o używanie języka angielskiego.

P:

Czy mogę jeszcze dokupić licencję Radmin 2.2?

 

O:

Nie, ale możesz nadal używać Radmin 2.2 na komputerach na których program został już zainstalowany w oparciu o dotychczasową licencję. Jeżeli zamierzasz zainstalować Radmina na nowych komputerach musisz zakupić dla nich nowe licencje Radmin 3.

P:

Czy mogę zrobić aktualizację jedynie dla części maszyn?

 

O:

Polityka licencyja firmy Famatech nie pozwala na używanie starych kluczy licencyjnych do nowszych wersji softwaru. Oczywiście możesz jeżeli masz np. dwie licencje Radmin 2.2 jedną z nich aktualizować do wersji Radmin 3 a drugą pozostawić w wersji Radmin 2.2.

P:

Czy mogę nadal uzywać wersji Radmin 2.2 jeżeli dokonałem aktualizacji do wersji Radmin 3?

 

O:

Nie, w procesie aktualizacji do wersji Radmin 3 konieczne jest zaakceptowanie regulaminu licencji który w jednym z punktów zobowiązuje do nie używania poprzednich wersji programu.
Famatech Corporation Copyright © 1999-2017 Famatech. Wszelkie prawa zastrzeżone.